İSTANBUL AVCILAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde İHKİB Avcılar Mesleki ve Teknik Anadolu lisesin'de EBA destek noktası oluşturulacaktır.

Öğrenci eğitimlerinin kesintiye uğramasını azaltmak, dezavantajlı öğrencilerin olumsuz öğrenme çıktılarını ortadan kaldırmak ve öğrencilerin öğrenim süreçlerinde aktif bir biçimde yer almalarını sağlamak için okullarımız kapılarını EBA'ya erişim için açmaya hazırlanmaktadır. Eğitimde eşitlik ilkesinden yola çıkarak, uygun teknik altyapıya sahip okullarımızda EBA-Destek Ağı Noktaları oluşturularak, erişimde yaşadığı sorunlar sebebiyle öğrenim ivmesi azalan öğrencilere destek olmak hedeflenmektedir. Bu kapsamda bakanlığımız tarafından haftaya yapılacak toplu açılış için ilk etapta her ilçemizde belirlenen şartlara uygun bir okulda EBA Destek Noktası oluşturulacaktır. Bu kapsamda İlçemizde İHKİB Avcılar Mesleki ve Teknik Anadolu lisesin'de EBA destek noktası oluşturulmuştur.
İlçemizde İHKİB Avcılar Mesleki ve Teknik Anadolu lisesin'de EBA destek noktası oluşturulacaktır.

Cihangir Mah. Ormanlı Cad. Avcılar Hükümet Konağı No 55 Kat 3 Avcılar/İSTANBUL - 0212 509 54 54 / 590 02 37 / 694 15 78 / 509 96 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.