İSTANBUL AVCILAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayın Fotoğrafları, Ayın Yeteneği ve Ayın Hobisi Etkinliği Başlıyor!

Ayın Fotoğrafları, Ayın Yeteneği ve Ayın Hobisi Etkinliği Başlıyor!

Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında öğretmenlerimizin yeteneklerinin, hobilerinin ve çektikleri fotoğrafların sosyal medya hesaplarından paylaşılmasını içeren bu etkinlik kapsamında  ilham verici ve kişisel gelişimi teşvik edici nitelikte olan bu etkinliğimize tüm öğretmenlerimizi bekliyoruz. Her ay seçici kurulun belirlediği ayın fotoğrafı, ayın yeteneği ve ayın hobisi ilçe sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır.

avcilarilcememproje@gmail.com adresine gönderilecek olan fotoğraf ve videolar ile ilgili detaylar:

Ayın Fotoğrafları: Gmail hesabına ulaşan fotoğraflardan, seçici kurulun belirlediği üç  fotoğraf;

Ayın Yeteneği: Gmail hesabına ulaşan şarkı, şiir, enstrüman, resim, güzel sanatlar, sahne sanatları, sportif ve koordinatif beceri videoları (3 dakikayı geçmeyecek şekilde) içinden seçici kurulun belirlediği bir  video;

Ayın Hobisi: Gmail hesabına ulaşan fotoğraf ya da video ile desteklenmiş açıklama metinleri (en fazla 1 sayfalık word belgesi) içinden seçici kurulun belirlediği bir hobi;ilçe sosyal medya hesabından paylaşılacaktır.Lütfen öğretmen ad,soyad ve okul bilgilerinizi açık bir şekilde belirtiniz.

Cihangir Mah. Ormanlı Cad. Avcılar Hükümet Konağı No 55 Kat 3 Avcılar/İSTANBUL - 0212 509 54 54 / 590 02 37 / 694 15 78 / 509 96 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.