İSTANBUL AVCILAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018 Medya ve PR Ödülleri’ sahiplerini buldu.

2018 Medya ve PR Ödülleri’ sahiplerini buldu.

Şerife Bacı Medya PR Ödülleri ´18 Sahiplerini Buldu.

2018 Medya ve PR Ödülleri’ sahiplerini buldu

İstanbul Şehit Şerife Bacı Çok Programlı Anadolu Lisesi Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Alanı öğrencileri tarafından ikinci kez düzenlenen “Medya ve PR Ödülleri” sahiplerini buldu.

İstanbul Avcılar Şehit Şerife Bacı Çok Programlı Anadolu Lisesi halkla İlişkiler ve Organizasyon Alanı tarafından bu yıl 2.si düzenlenen Ulusal Medya ve PR Ödül Töreni bugün okul halkla ilişkiler sokağındaki kokteyl sonrası konferans salonunda gerçekleştirildi. Organizasyona Türkiye´nin önde gelen isimleri katıldı. Sinema dünyasından yapımcı Fatih AKSOY,oyuncular Seray KAYA, Wilma Elles,Habertürk TV sabah haberleri sunucusu Serap Belet DOUILLET başta olmak üzere ülkemizin en büyük PR ve reklam ajanslarının yöneticileri dergi editörleri marka temsilcileri katılırken TV8 sunucusu Ceyda DÜVENCİ de organizasyona FaceTime uygulamasıyla canlı bağlantı kurdu

Törene Avcılar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tayfun ÖZYOLCU ve İlçe Milli Eğitim Proje Koordinatörü Tayfun USTA da katılarak destek verdiler. Okul müdürü Kadir Pakırdaş yaptığı konuşmada ülkede alanında isim yapmış ve zirveye çıkmış isimlerin bugün burada öğrencilerimizle birlikte olarak onlara özgüven,cesaret ve çalışma azmi yüklediklerini vurgulayarak tüm katılımcılara teşekkür etti. Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Alan Şefi Devir Dinçer ise Türkiye’deki meslek liseleri kapsamında bir ilk olan organizasyonun ikincisinin düzenlenmiş olmasından gurur duyduğunu belirterek, organizasyonun düzenlenmesinde emeği olan tüm öğrencilere ve törene katılan tüm misafirlere teşekkür etti.

Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin ENGİN organizasyonda emeği geçen okul müdürü Kadir Pakırdaş halkla ilişkiler alan şefi Devir DİNÇER ve bölüm öğretmenleri Rabia YORGUN,Can GÜLER,Nilgün KACAR ve Aynur EVECEN ile okul idarecilerini tebrik etti.

Organizasyonda “televizyon”, “gazete”, “dergi”, “halkla ilişkiler”, “reklam” ve “sinema” alanlarında toplam 28 kategoride ödüller sahiplerini buldu.

 28-12-201828-12-2018

Cihangir Mah. Ormanlı Cad. Avcılar Hükümet Konağı No 55 Kat 3 Avcılar/İSTANBUL - 0212 509 54 54 / 590 02 37 / 694 15 78 / 509 96 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.